|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim wieczorem. Ależ dzisiaj był upał... o siedemnastej jeszcze było 31 stopni w cieniu. [2020-08-22 19:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U nas wczoraj bylo tak upalnie. Po burzy się ochłodziło Lawinia [2020-08-22 21:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |