|
Rok w ogrodzie![]() Witam kończącym się czwartkiem. Czas zapiernicza tak szybko, że zanim człowiek się zorientuje, mija dzień, tydzień, miesiąc... Nie wyrabiam się w tym czasie. Nie potrafię dotrzymać kroku. Zdjęcia lipcowe. Ale niewiele się zmieniło... dalej kwitną słoneczniki,niektóre przekwitają, hortensje zaczynają się przebarwiać, nieśmiało rozkwitają wrzosy... Wczoraj padało. Ale to co leciało z nieba, trudno nazwać deszczem. Kropiło jak ksiądz kropidłem, a potem mżawka, i tak na zmianę, przez cały dzień. Odetchnęłam od upału. Dzisiaj już słoneczko przygrzewało. Wieczorem podlewałam ogród przez trzy i pół godziny. [2020-08-20 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne te letnie miesiące w ogrodzie ,teraz nadchodzi jesień ...nie lubię zimy i deszczowych jesiennych dni . bea [2020-08-31 17:58] o tak . Czas płynie! Tydzien w pracy byłam a wydaje mi sie jakby wakacji nie było Lawinia [2020-08-22 21:20] Witaj Iwonko u mnie podlało porządnie w środę więc na razie jeszcze nie musiałam latać z konewką danusia2458 [2020-08-21 20:46] Witaj Iwonko ja mam takie samo odczucie juz prawie koniec sierpnia, coraz blizej do jesieni u mnie dopiero padalo ale spadlo kilka kropli wiec mimo pochmurnego dnia ide podlac bo bardzo sucho milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-08-21 09:54] witaj Iwonko ja zdalam sobie sprawę w tym tygodniu jak ten czas leci szybko filipek [2020-08-21 08:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |