|
Rok w ogrodzie![]() Nowy tydzień zacznijcie miło, żeby Was nic nie smuciło. Niech Wam zawsze zdrówko sprzyja i dzień każdy miło mija. Witam poniedziałkowym popołudniem. Białe obłoki na błękitnym niebie, słonko mocno grzeje, 29 stopni na termometrze. [2020-08-17 13:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja nowy tydzień zaczęłam we Wrocku z siostrami. Było super filipek [2020-08-21 08:06] Witam w czwartkowy wieczór Iwonko. sabina [2020-08-20 19:59] U mnie dzisiaj chłodniej ,wczoraj skwar niemiłosierny . bea [2020-08-18 09:52] Witam Iwonko we wtorek slonce grzeje ale zapowiadaja burze, wolalabym solidny deszcz ale ja moge sobie zyczyc milego dnia bednarekzk@arcor.de [2020-08-18 09:42] witaj Iwonko! U nas też był słoneczny , nawet gorący dzien Lawinia [2020-08-17 21:05] danusia2458 [2020-08-17 19:17] Dziękuję za wierszowane życzenia, wzajemnie Iwonko. sabina [2020-08-17 14:30] Rudbekia bardzo ładna, lubię ją w ogrodzie. sabina [2020-08-17 14:29] Wygląda jakby miała być zmiana w pogodzie bo słoñce zniknęło, może wreszcie deszcz przyniesie ulgę? sabina [2020-08-17 14:28] U mnie także 29 stopni w cieniu, niesamowicie parno. sabina [2020-08-17 14:26] Witam ponowne Iwonko. sabina [2020-08-17 14:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |