|
Rok w ogrodzie![]() Chciałam zdążyć tu w niedzielę, nie zdążyłam, trudno. Wczorajszy wieczorny deszczyk wyręczył mnie w podlewaniu ale czy dostatecznie ogród podlał... tego jeszcze nie wiem. Tęcza na niebie, tęcze dwie! (Na zdjęciu ta druga prawie niewidoczna) Mam nadzieję, że zwiastuje pogodny nadchodzący dzień. I właśnie takiego Wam życzę. Witam w poniedziałek. [2020-08-17 00:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja życzę teraz dobrego dnia filipek [2020-08-21 08:07] Witaj Iwonko! U mnie sucho ,deszcz zapowiadają na dzisiaj ,ale zobaczymy wieczorem ,czy podlewać trzeba .Tęcza cudowna ,ogromna bea [2020-08-18 09:52] Witaj Iwonko u mnie wczoraj podobno cos tam popadało ale za wiele nie znać danusia2458 [2020-08-17 19:16] Witam Iwonko piekna tecza, u mnie wczoraj tez padalo wiec ogrodek podlany milego nowego tygodnia bednarekzk@arcor.de [2020-08-17 10:56] ☺☺😉Iwonko, nie Iwonek, znowu z komórki piszę. sabina [2020-08-17 10:05] Witam w poniedziałek Iwonek. sabina [2020-08-17 10:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |