|
Rok w ogrodzie![]() Pozdrowienia zasyłam i życzę samych przyjemności na to dzisiejsze świąteczne popołudnie. [2020-08-15 13:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: niby biały z białym ale dla mnie przepiekne zestawienie Lawinia [2020-08-17 21:06] Witaj Iwonko! śliczny zestaw, w sam raz świąteczny. Pozdrawiam, życzę miłego tygodnia halinabylina [2020-08-16 21:26] Witam w niedziele i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-08-16 09:35] Witam o poranku w niedzielę i pozdrowienia zostawiam. sabina [2020-08-16 08:06] Tobie też miłego popołudnia życzę . bea [2020-08-15 14:50] I za takie same u mnie także i wzajemnie Iwonko. sabina [2020-08-15 14:32] Za życzenia tu dziękuję Ci. sabina [2020-08-15 14:31] Jeżowki bardzo ładne przecież. sabina [2020-08-15 14:31] Oj przepraszam, nie to mi się wcisnęło....miał być kciuk do góry sabina [2020-08-15 14:30] Witaj Iwonko. sabina [2020-08-15 14:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |