|
Rok w ogrodzie![]() Niech piękny dzień zapuka do Waszych drzwi i przyniesie same radosne chwile. [2022-06-01 11:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Piękne życzenia ,ale ja dzisiaj w stresie .M ze Skarbem pojechali w trasę ,przyjadą na obiad ,a ja mam odebrać Młodszego ,potem zawieźć na bal ,a wieczorem zgłosiłam się do pilnowania młodzieży ,a teraz żałuje ,że spokojnego wieczoru nie będę miała na własne życzenie . bea [2022-06-03 10:27] Serdecznie dziekuje za tak sliczne przywitanie Tobie rowniez milego dnia rodo.jest cudny.bednarekzk@arcor.de [2022-06-01 11:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |