|
Rok w ogrodzie![]() Witam świątecznie. Dzisiaj bez upału, 25 stopni, wieje lekki wiaterek, jest całkiem przyjemnie. [2020-08-15 13:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie wczoraj tez bylo przyjemnie najpierw grzalo a potem wial lekki wiaterek i zrobilo sie przyjemnie bednarekzk@arcor.de [2020-08-16 09:35] Witaj Iwonko! a u mnie skwar ,że na dwór nie można wyjść.Na termometrze +29 w cieniu bea [2020-08-15 14:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |