|
Rok w ogrodzie![]() Pół godziny temu byłam na obchodzie w ogródku. Jak przyjemnie... rosa jeszcze na trawie i bez upału o tej porze... Witam w słoneczny wtorek pierwszymi kwiatkami hibiskusa. [2020-08-11 08:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o tak! O 8 jeszcze bez upału i rześkie powietrze po nocy . bea [2020-08-13 23:36] Witaj Iwonko!Moje w pączkach!Piękne! elakowal49 [2020-08-12 14:11] Witaj Iwonko mój dopiero pączusie maleńkie pokazuje danusia2458 [2020-08-11 21:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |