|
Rok w ogrodzie![]() No cóż, znowu późno jestem... I buszuję po Waszych ogródkach :) Dziś ciut niższa temperatura niż wczoraj, a mimo to, bardzo gorąco. Zaczął się nowy tydzień, zatem życzę Wam żeby był udany, pogodny i przyjemny. Pozdrawiam serdecznie. [2020-08-10 23:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja dzisiaj też późno,nadrabiam zaległości bea [2020-08-13 23:35] dziękuję życzenia i odwzajemniam. U nas też gorąc, cieżko wytrzymać na dworze. Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-08-11 08:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |