|
Rok w ogrodzie![]() Jestem, choć wiem, że o tej porze raczej nikogo tu nie zastanę. Witam przed północą. Niedziela się kończy... to był kolejny upalny dzień. Po południu deszcz polał może przez godzinkę, a potem znowu było gorąco i duszno. Ale ominęło mnie wieczorne podlewanie ogródka. Rodzinkę miałam na obiedzie, łącznie z teściową... ogórki w słoikach zaprawione :) Wnuki po deszczu miały niesamowitą frajdę, bo biegały po mokrej trawie na bosaka, skakały w mokrej trampolinie i znalazły małą kałużę, której też nie mogły się oprzeć... Na zdjęciu najmniejsza moja funkia - Blue Mouse Ears (mysie uszy)z kwiatuszkami :) [2020-08-09 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam i ja tę hostę ,jest dekoracyjna nawet bez kwiatków cały sezon bea [2020-08-13 23:34] Witaj Iwonko u mnie na razie bez deszczu danusia2458 [2020-08-10 20:05] Witam Iwonko sliczna ta hosta u mnie wczoraj tez solidnie podlalo ogrod i nie musialam latac i podlewac dzisiaj znowu goraco milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-08-10 12:12] witaj Iwonko mnie coś połamało wczoraj, rozruszam się przy robocie. Myślę przede wszystkim o kupnie nowego spania, bo tu jest pies pogrzebany filipek [2020-08-10 09:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |