|
Rok w ogrodzie![]() dzisiaj temperatura dała popalić! 30 stopni przed południem, a potem to już nawet nie sprawdzałam... na pewno było więcej... [2020-08-07 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: upały niektórym odpowiadają ,ja w taki skwar jestem nie do życia bea [2020-08-13 23:33] Witaj Iwonko! U nas rano było 33 stopnie a w nocy 29 Ta noc też zapowiada się gorąca, wpadłam tylko na chwilę bo jutro muszę wcześnie wyjść z domu o 9-tej mam zabiegi na które muszę jeszcze kawałek podjechać. Pozdrawiam serdeczne halinabylina [2020-08-09 22:15] Witam Iwonko u mnie tez byl okropny upal i dzisiaj ma byc jeszcze cieplej juz teraz w cieniu +32 tylko siedziec w domu i do tego w piwnicy bednarekzk@arcor.de [2020-08-08 11:13] Witaj Iwonko!U mnie klimatyzator pracuje w domu a ja nosa nie wysadzam na zewnątrz.Miłego dnia. elakowal49 [2020-08-08 10:40] lubię cioepłe dni, ale nie upalne. Witaj Iwonko filipek [2020-08-08 10:32] witaj Iwonko!oj tak, goręcej było. wolę chłodniejsze ciepło ale natura rządzi sie swoimi prawami Lawinia [2020-08-08 09:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |