|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w środe. Przesyłam pozdrowienia Lawinia [2020-08-05 16:24] dobrego dnia Iwonko filipek [2020-08-05 10:28] Miłego dnia ,Iwonko. Wstałam o 5,30 zawiozłam siostrę na stacje ,teraz podziwiam ogrody ogrodniczek .Zaraz idę do miasta po farbę ,a potem do ogrodu . bea [2020-08-05 08:49] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-08-05 08:27] Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-08-04 22:10] moje jeżówki dopiero zaczynają danusia2458 [2020-08-04 19:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |