|
Rok w ogrodzie![]() kwiatki różowej annabelki są drobne. Nie wiem, czy ona z natury ma mniejsze kwiaty, czy na skutek niezbyt odpowiedniego stanowiska, a może gleby... Nic to. Jest młoda, może w przyszłym roku bardziej wyrośnie.Na razie pozostanie na tym miejscu bo innego nie mam. [2020-08-04 12:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie rośnie na "patelni" filipek [2020-08-05 10:24] ja jej nie mam a biala ma ogromne bednarekzk@arcor.de [2020-08-04 22:17] u mnie ma trochę większe ale nie tak duże jak moje anabelki danusia2458 [2020-08-04 19:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |