|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry we wtorek. Trochę się zaczyna przejaśniać, a do tej pory były ciemności i padał deszcz. Niebo dalej zachmurzone ale w tej chwili nie pada. [2020-08-04 12:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko 2 dni temu padało u mnie./ Anabelki u mnie ciemniejsze i nabrały mocy po deszczach filipek [2020-08-05 10:23] u mnie deszcz padał cały dzień wczorajszy .. bea [2020-08-05 08:46] Witaj Iwonko! U mnie deszczu nie widac a kolejne dni rowniez upalne, bede musiala codziennie podlewac[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-08-04 22:16] Witaj Iwonko u mnie tylko rano pokropiło[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-08-04 19:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |