|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu, ale i w nowym miesiącu odwiedzam Was po raz pierwszy. Dzień dobry! 25 stopni, słoneczko świeci to i temperatura jeszcze się podniesie. Udanego poniedziałku życzę. [2020-08-03 11:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Czas szybko mija ,już połowa wakacji . bea [2020-08-05 08:45] czas leci szybko za moment będzie połowa sierpnia i jesień przyjdzie na dobre. Dobrego dnia Iwonuś filipek [2020-08-04 10:59] Witaj Iwonko! U mnie tez bylo cieplo, teraz sie troche ochlodzilo bednarekzk@arcor.de [2020-08-03 20:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |