|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-08-01 10:47] Witaj Iwonko ale cudnie Ci juka zakwitła danusia2458 [2020-07-30 20:36] Nawet nie wiem czy u mnie kwitły bo mnie nie było w tym czasie.Dużo straciłam.Piękna! elakowal49 [2020-07-30 18:10] Witaj Iwonko juke masz cudną filipek [2020-07-30 06:49] A ja dzisiaj prałam ręcznie ,gotowałam ,w ogrodzie donice puste i narzędzia ogrodnicze pomyłam ,żeby było jesienią mniej pracy .Miałam prasować ,bo fotel zawalony wyschniętym praniem ,ale już czasu i siły zabrakło .Teraz już wyłączam moje okno na świat .Dobrej nocy ,Iwonko . bea [2020-07-29 23:15] Spokojnej nocy życzę ,miłych snów ,Iwonko bea [2020-07-29 22:26] moje dawno przekwitly milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-07-29 22:22] A i za pozdrowienia u mnie dziękuje, również serdecznie pozdrawiam.😊😊😊😊 sabina [2020-07-29 17:12] Ale i też chciejstwa na nią brak, wystarczy, że u Was zobaczę. sabina [2020-07-29 17:10] Jukkę podziwiam bo sama nie mam. sabina [2020-07-29 17:09] Witam Iwonko popołudniową godziną w środę. sabina [2020-07-29 17:08] Za życzenia dziękuję i oczywiście odwzajemniam. sabina [2020-07-29 17:08] sabina [2020-07-29 17:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |