|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj wieczorem przeszła burza, a przy tym wiał bardzo silny wiatr, tak więc dzisiaj przed południem miałam sprzątanie w ogrodzie. [2020-07-29 16:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Deszcz przydałby się i u mnieale taki bez burzy filipek [2020-07-30 06:50] wczoraj 50 km ode mnie drzewa z korzeniami powyrywała wichura i deszcz lał strugami , a u mnie spokojnie ,i ciepło było cały dzień. bea [2020-07-29 22:25] Rozyczka sliczna, u mnie deszczu jak na lekarstwo bednarekzk@arcor.de [2020-07-29 22:21] Różyczka śliczna. sabina [2020-07-29 17:25] sabina [2020-07-29 17:25] Burzy bym nie chciała, za dużo szkód przynosi. sabina [2020-07-29 17:24] Szkoda bo deszcz już by się przydał. sabina [2020-07-29 17:24] Wyglądało , że spadnie deszcz, niebo się zachmurzyło, a spadło parę kropel i tyle sabina [2020-07-29 17:23] U nas było spokojnie chociaż pogoda , zwłaszcza po południu, była niesprecyzowana. sabina [2020-07-29 17:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |