|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę. Upalne lato u mnie. Cale szczęście, że deszcz od czasu do czasu podlewa. (przeważnie wieczorem albo w nocy) [2020-07-29 16:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dobrego dnia Iwonko filipek [2020-07-30 06:53] No u Was zawsze ciepłej.mnie jednak odpowiada temperatura niższa tj ok 25 st filipek [2020-07-30 06:52] u mnie dzisiaj chłodno było ,ale w krótkim rękawku wytrzymałam do wieczora bea [2020-07-29 22:24] To masz super pogode Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-07-29 22:20] sabina [2020-07-29 17:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |