|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim popołudniem. Słonecznie i bardzo ciepło. Wczoraj wieczorem przeszła burza, w nocy deszczyk poprawił, czyli jest tak, jak powinno być :) Życzę przyjemnego, pogodnego popołudnia. Ja uciekam... idziemy na urodziny do wnuka :) [2020-07-25 16:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie deszczu akurat witaj Iwonko filipek [2020-07-29 08:10] Miłego dnia życzę.😊😊😊 sabina [2020-07-28 12:23] Witam we wtorek Iwonko. sabina [2020-07-28 12:22] Witaj wieczorkiem Iwonko danusia2458 [2020-07-26 21:09] Witaj Iwonko! U mnie było duszno, ale spędzilismy spokojny dzień w ogrodzie. Był mały grill , małe ciasto, małe lody... Lawinia [2020-07-26 20:18] Witaj Iwonko! Liliowce pięknie kwitną Moje powoli przekwitają jak skończą będę musiała się zająć niektórymi bo zarosły doniczki i trzeba będzie je rozsadzić. Milego spotkania z wnusiem. Pozdrawiam halinabylina [2020-07-26 18:17] Na popołudnie miłych chwil życzę. sabina [2020-07-26 12:29] sabina [2020-07-26 12:29] Witam niedzielnym południem Iwonko. sabina [2020-07-26 12:29] Milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-07-25 16:48] Witaj Iwonko! U mnie caly dzien pochmurni sliczne liliowce bednarekzk@arcor.de [2020-07-25 16:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |