|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda coś niewyraźna... słoneczko ciężko ma się przebić przez chmury... a może będzie padać deszcz? Od ubiegłej soboty nie było deszczu więc nawet by mi pasowało podlewanie z nieba. Życzę Wam przyjemnego popołudnia. [2020-07-23 14:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-07-29 17:27] witaj Iwonko! U mnie była kolezanka ogrodniczka to trochę pochodziłyśmy po ogrodzie a potem ja posmigałam z wężem Lawinia [2020-07-23 20:14] u mnie tez sucho ale na deszcz sie nie zanosi wiec musze podlac milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-07-23 15:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |