|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam po kilku dniach nieobecności. Kwitną liliowce od Krysi. [2020-07-23 14:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-07-29 17:27] i ja mam pamiątki ogrodowe od Krysi ... bea [2020-07-29 10:53] Też tak sobie myślałam....kazda z nas ma coś od Krysi..ja ranniki, liliowce i zawilce Lawinia [2020-07-23 20:15] Witam Iwonko ja nie mam liliowcow od Krysi ale bozykwiat od niej dostalam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] jeszcze nie moge uwiezyc ze jej nie ma wsrod nas[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-07-23 15:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |