|
Rok w ogrodzie![]() Witam w pochmurny i deszczowy czwartek. Siedzenie w domu murowane. Wam życzę przyjemnego popołudnia bez względu na aurę. [2020-07-16 14:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-07-29 17:27] Witaj Iwonko u mnie znowu pada danusia2458 [2020-07-17 19:58] dzien dobry Iwonko! Dzisń był spokojny, udany . Wierzę ,ze u Ciebie również Lawinia [2020-07-16 20:45] Za życzenia dziękuję. Odwzajemniam ale miłego wieczoru. sabina [2020-07-16 20:29] Witam w czwartkowy wieczór Iwonko. sabina [2020-07-16 20:28] Witam w czwartkowy wieczór Iwonko. sabina [2020-07-16 20:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |