|
Rok w ogrodzie![]() Tuż obok, na Słonecznej Polanie, jest tor saneczkowy, atrakcja dla dzieci, więc obowiązkowo skorzystały. Potem poszliśmy do stacji kolejki, żeby wjechać na Szyndzielnię. [2020-07-16 13:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Brak komentarzy. |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |