|
Rok w ogrodzie![]() Witam! piękny dzień dzisiaj. Szkoda go stracić na siedzenie w domu... Życzę Wam bardzo udanej środy. Pozdrawiam. [2020-07-15 10:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: I za życzenia znowu bardzo dziękuję. sabina [2020-07-29 17:19] Jest środa czyli jakby dziś czyli dobrze trafiłam sabina [2020-07-29 17:19] O wiele przyjemniej na powietrzu, wśród zieleni i kwiatów sabina [2020-07-29 17:17] Jak piękny dzień miałaś to z pewnością siedzenie w domu nie do pomyślenia. sabina [2020-07-29 17:16] Kiedy?? Nie wiem. Mam nadzieję, że wkrótce. sabina [2020-07-29 17:14] Dawno tak na dłużej nie zaglądałam ale na pewno przyjdzie pora na solidne odwiedziny. sabina [2020-07-29 17:14] witaj Iwonko no mnie niestety zostanie spacer w necie. Pozdrowienia zostawiam filipek [2020-07-16 07:57] Witaj Iwonko. Serdecznie pozdrawiam . sabina [2020-07-15 14:59] sabina [2020-07-15 14:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |