|
Rok w ogrodzie![]() ona wprawdzie zakwitła, ale kwiatki nie były takie jak być powinny. Z różą pnącą też się coś złego dzieje, bo usychają jej liście a wcześniej zeschły pączki kwiatowe. Dobrej nocy życzę i przyjemnego poranka. [2020-07-15 01:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-07-29 17:28] róż w ogrodzie nie mam ,ale inne kwiaty słabo kwitną u mnie bea [2020-07-29 10:49] witaj Iwonko u mnie też roże chorują na potęgę, szczegolnie te pnące filipek [2020-07-15 08:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |