|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek przed północą. Dzisiaj było słoneczko i czasami chmury ale bardzo ciepło. Dzień ogrodowy lecz z wnukami spędzony więc więcej zabawy, mniej pracy. Przycięłam leszczynę, mąż skosił trawę. Komary tną nawet w biały dzień... lepiej nie zbliżać się do krzaków bo poruszenie jednej gałązki powoduje inwazję krwiopijców. A wieczorem to już plaga! skutecznie uprzykrzają życie... nieśmiało zakwitają jeżówki. W tym roku mizerne. A dwóch kęp wcale nie ma... wsiąkły. [2020-07-14 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-07-29 17:28] Ania pisze ,że u Niej marnie z kwitnącymi .U mnie też ,jak nigdy ,kwiaty słabo kwitną ,nie wiem dlaczego ,przecież zima była lekka . bea [2020-07-29 10:48] o jeżówka ch nie wspominam, kupiłam wiosną zieloną w doniczce a okazało się ze wyrosł chwast. Teraz o ile kupię to kwiatnacą, albo dam sobie spokoj z jeżówkami. Tak marnego roku kwoiatowego u mnie dawno nie było Dobrego dnia Iwonko filipek [2020-07-15 08:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |