|
Rok w ogrodzie![]() Bidne lilie w tym roku u mnie... nie dość, że mam ich niewiele, to jeszcze nie wszystkie wzeszły, nie wszystkie kwitną, niektóre "bezlistne" bo larwy poskrzypki je ogołociły, a inne z żółknącymi liśćmi. Kilka lilii wycięłam, bo nawet pączki kwiatowe miały uszkodzone, zdeformowane... Wytrzymało bez deszczu więc późnym popołudniem trochę popracowałam w ogródku. Dobrej nocy. [2020-07-13 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie w tym roku biednie z liliami .Nie sadziłam jesienią nowych ,a stare prawie wszystkie wyginęły bea [2020-07-29 10:46] witaj Iwonko!ja tez pilnowałam bo albo robale albo jakiej larwy atakowały Lawinia [2020-07-14 09:56] witaj Iwonko u mnie tak samo z liliami, a zawsze miałam ich sporo. Fakt nie dokupywałam nowych, liczyłąm na gieldę w maju, ale korona pokrzyżowała wszystko filipek [2020-07-14 08:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |