|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek. 17 stopni, pochmurno, z małymi przejaśnieniami. Tyle na początek, a co przyniesie dzień, to się okaże. Życzę Wam dobrej pogody, dobrego humoru, pozdrawiam. [2020-07-13 11:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A ja otworzyłam ten obrazek 🙂 widziałam. ivonetka [2020-07-15 01:46] Witaj Iwonka najważniejsze że bez deszczu danusia2458 [2020-07-13 20:28] witaj Iwonko ja czuję zawód, jeden wielki zawód filipek [2020-07-13 18:33] Witaj Iwonko chcialam obrazek wstawic i chyba cos zle zrobilam bednarekzk@arcor.de [2020-07-13 16:03] http://forumsmile.ru/u/f/4/2/f420385df2d0c3746c875d22e0f033d8.gif bednarekzk@arcor.de [2020-07-13 16:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |