|
Rok w ogrodzie![]() Chciałam wczoraj wpaść na O. ale czasu nie starczyło ( oglądałam zaległe nagrane filmy i wzięłam się też za porządki domowe, bo co robić w taką pogodę, kiedy cały Boży dzień lało jak z cebra! 16 stopni na termometrze. Najciekawsze to, że na koniec dnia był piękny zachód słońca, a po wschodniej stronie pojawiła się tęcza, bo deszcz jeszcze padał. Witam niedzielnym popołudniem. Dzisiaj i słońce, i chmury. 20 stopni... przyjemnie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru [2020-07-12 16:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja pracowałam przy wyborach, niedziela minęła szybko.Teraz wieczorkiem obejrzę sobie jakiś fajny film i zleci. Pozdrowka zostawiam filipek [2020-07-13 18:34] Witaj Iwonko w nowym tygodniu bednarekzk@arcor.de [2020-07-13 08:31] Witaj Iwonko! U mnie swiecilo sloneczko wiec bylam u dzieci na grylu bednarekzk@arcor.de [2020-07-12 20:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |