|
Rok w ogrodzie![]() trzeba zwrócić uwagę, gdzie są posadzone... w szczelinie między murem, a krawężnikiem ulicy. I dają radę! Każdego roku jest masa kwiatów, chociaż właściciel ani ich nie podlewa, a ni nie nawozi... [2020-07-10 08:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja tez je mam bednarekzk@arcor.de [2020-07-11 10:33] ja rdzawego sie pozbyłam danusia2458 [2020-07-10 21:06] mam jedną kępkę tych rdzawych i wystarczy . bea [2020-07-10 11:31] wywaliłam swoje za płot i ładnie zakwitły, ale i tak wg mnie mają za dużo liści filipek [2020-07-10 11:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |