|
Rok w ogrodzie![]() Witam. Na zdjęciu szkarłatka amerykańska i ostróżka. Dzisiaj był chłodniejszy dzień - ze słońcem, chmurami i wiatrem. 19 stopni. Miłych snów życzę i miłego przebudzenia rankiem. [2020-07-07 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko ani ostróżki ani dla szkarłatki już nie mam miejsca danusia2458 [2020-07-09 21:04] ładna szkarłatka ,ona chyba dużo miejsca potrzebuje bea [2020-07-08 10:58] U mnie dzisiaj zimno i pochmurno bea [2020-07-08 10:58] Witaj Iwonko! U mnie pada a szkarlatke mialam ale jej nie widze? Ostrozki wszystkie mi wsiakly bednarekzk@arcor.de [2020-07-08 10:34] szkarłatke podziwiałam u sąsiada, ale wywalił filipek [2020-07-08 08:13] u mnie ostrózki prawie wygineły czego nie mogę przeboleć filipek [2020-07-08 08:12] witaj Iwonko u nas teraz 12 st. i pada czyli zapowiada się siedzenie w domu, Nudzić się nie będę jednak filipek [2020-07-08 08:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |