|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! A ja życzę przyjemnego wtorku bea [2020-07-07 10:40] witaj Iwonko u mnie zmiana pogody, co prawdaq spało się dobrze, ale wiatr dokuczliwy jest filipek [2020-07-07 09:01] Rozyczka pieknej urody bednarekzk@arcor.de [2020-07-07 08:39] Witam Iwonko i zycze milego wtorku! bednarekzk@arcor.de [2020-07-07 08:38] witaj Iwonko! Tak się u mnie ochłodziło ,że sweter z długim rekawem miałam i zmarzłam. To wróćiłam do domku i czekam na M Lawinia [2020-07-06 20:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |