|
Rok w ogrodzie![]() Witam wieczorem. Podlewanie darmowe mi się trafiło, co mnie bardzo cieszy. Ale mógłby trochę delikatniej obchodzić się deszcz z moimi roślinami. [2020-07-06 20:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na szczęście u mnie pada raczej delikatnie ,ale dzisiaj pada ,a ja bukszpany miałam ciąć .Deszcz pokrzyżował mi plany bea [2020-07-07 10:39] wiatr robi spustoszenie, wczoraj stawiałam paliki, a część naparstnic wywaliłam filipek [2020-07-07 09:02] Moja anabelka tez sie wylozyla ale wygramolila sie i stoi bednarekzk@arcor.de [2020-07-07 08:50] Moje anabelki jeszcze takie duze nie są, a podlałam je same...troche ich mam Lawinia [2020-07-06 20:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |