|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! witam w nowym tygodniu. Po upalnym weekendzie, dzisiaj także upalnie. Już 30 stopni. Po dwóch dniach bez deszczu, wczoraj wieczorem podlewałam najbardziej potrzebujące rośliny i zasiliłam nawozem. Jeśli dziś nie będzie padać, będę musiała podlać cały ogródek. Pozdrowienia zasyłam i życzę udanego dnia. [2020-07-06 10:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie dzisiaj zimno ,tylko 15 stopni ,a w nocy padał deszcz .Trochę mi to pokrzyżowało plan,bo miałam kosić trawniki .Chyba też nawiozę hortensje bea [2020-07-08 10:57] u nas i weekend i dzisiaj ani słoneczny ani ciepły Lawinia [2020-07-06 20:38] Witaj Iwonko u mnie juz się chmurzy na nowo danusia2458 [2020-07-06 18:42] witaj Iwonko u mnie takich upałow nie ma, i dobrze, bo tym samym burz nie będzie. filipek [2020-07-06 13:15] Rozyczka cudnej urody bednarekzk@arcor.de [2020-07-06 13:10] Witaj Iwonko! U mnie nie ma takich upalow ale moze i lepiej bo na starosc nawet upalow sie odechciewa bednarekzk@arcor.de [2020-07-06 13:09] Witaj Iwonko. Poczytałam już u dziewczyn jak spędziłaś weekend, pogodę znam to pozdrowię Cię serdecznie i miłego popołudnia życzę. sabina [2020-07-06 12:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |