|
Rok w ogrodzie![]() Witam w piątek. Wczoraj dwie burze - o czwartej rano i przed północą, a dzisiaj bez upału, deszcz kapie co jakiś czas i chyba już tak będzie do wieczora. Przyjemnego popołudnia życzę. ( pierwsza kwitnąca hosta) [2020-07-03 13:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Chyba mam taką ,bo też kwitnie na biało . bea [2020-07-08 10:54] Sprawdzilam, moja tez ma białe kwiatki Lawinia [2020-07-06 20:38] witaj Iwonko! Liscie takie mam ale nie kwitnie jeszcze Lawinia [2020-07-04 20:46] witaj Iwonko białą hosta kwitnie i u mnie, muszę zrobić fotke , bo zapomnę, a po deszczu nie będzie ciekawa. Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-07-04 17:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |