|
Rok w ogrodzie![]() To tyle ode mnie. Na koniec podaję link, który przeniesie Was w to urokliwe miejsce. Polecam do obejrzenia krótki film: https://www.youtube.com/watch?v=PWNz-o6lCNw&feature=emb_title [2020-07-02 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko!My w tym roku zdecydowalismy się na łono natury we własnym ogrodzie Lawinia [2020-07-04 20:47] Witaj Iwonko! Filmik obejrzałam.Ciekawe miejsce ,w którym można odpocząć na łonie natury . bea [2020-07-03 09:44] właśnie obejrzałam filmik, określenie trafne. Miejsce skojarzyło mi się z Chorwacją, z Plitwicami. Pozdrawia serdecznie filipek [2020-07-03 08:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |