|
Rok w ogrodzie![]() Zbiornik "Gródek" ( nazywany również "Orka") W latach 90. Zakłady Dolomitowe mocno podupadły. W 1997 roku, kiedy spóźniały się z uregulowaniem rachunków za zużytą energię elektryczną, odcięto im prąd. Wszystko stanęło, wraz z pompami. Wystarczyło kilkadziesiąt godzin, aby kamieniołom został zalany. Utonął sprzęt i koparki. Właśnie wtedy powstały dwa rozlewiska otoczone skałami. Muszę dodać, że znajduje się tutaj baza nurkowa. [2020-07-02 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nurkowie mają ciekawy teren do badań bea [2020-07-03 09:36] czy tam są kapieliska? filipek [2020-07-03 08:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |