|
Rok w ogrodzie![]() Kiedyś kładka była nad wodą! Niestety susza spowodowała, że wody w jeziorze ubyło i w tej chwili pod kładką wody brak. Dla porównania zdjęcie zrobione jesienią 3 lata temu (październik 2017) [2020-07-02 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: filipek [2020-07-03 07:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |