|
Rok w ogrodzie![]() To atrakcyjne miejsce również powstało w wyrobisku. Jeszcze dwadzieścia lat temu wydobywano tam dolomit. (Później nawet znajdowało się wysypisko śmieci!) Obecnie mamy ścieżki spacerowe wśród zieleni, łąki, zbiorniki wodne i bacówkę z owcami. Na zdjęciu jezioro „Wydra” o cudownym turkusowym kolorze wody, z krętą kładką i altankami. [2020-07-02 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: widzę ogromną różnicę w poziomie wody .A kładka super ,tak się ładnie wije bea [2020-07-03 09:31] przyjemnie jest spacerować w takim miejscu. Sląsk zmienia się na korzyść jak widać filipek [2020-07-03 07:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |