|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Kiedyś już pokazywałam fajne miejsce w Jaworznie, które powstało w nieczynnym kamieniołomie. To Geosfera - Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej. ( jeszcze tam wrócę, bo jest już tężnia solankowa, a nie widziałam) Dzisiaj pokażę Park Gródek (jest ogrodem botanicznym, arboretum) w moim mieście. [2020-07-02 23:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ciekawe miejsce do spędzenia wolnego czasu bea [2020-07-03 09:30] bardzo ładne miejsce macie u siebie w okolicy filipek [2020-07-03 07:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |