|
Rok w ogrodzie![]() Hello! Dzisiaj już o dziewiątej termometr wskazywał 28 stopni... później nie sprawdzałam, ale oczywistym jest, że temperatura się podniosła, bo dzień był upalny. Mimo to, przed południem wybrałam się z córką i wnukami na wycieczkę...teraz tylko jedno zdjęcie, a jutro wstawię kolejne i napiszę co to za miejsce, w którym miałam przyjemność spacerować. Tymczasem życzę kolorowych snów. [2020-07-01 23:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piekny krajobraz, kolor wody bajka witaj Iwonko filipek [2020-07-03 07:56] Witaj Iwonko miejsce super milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-07-02 10:56] Witaj Iwonko ! Ja nadal w domu ,nie wiem ,gdzie wyjadę w tym roku choćby na jeden dzień... bea [2020-07-02 10:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |