|
Rok w ogrodzie![]() Naparstnice rosną tam gdzie się wysieją, tylko ograniczam ich ilość. Dzisiaj leżą po wczorajszym ulewnym deszczu. Muszę pójść je postawić do pionu. tak, tak, wczoraj w samo południe pogoda się zmieniła i już do wieczora było deszczowo. Mam nadzieję, że dzisiejsze popołudnie będzie pogodne chociaż na tyle, żebym mogła coś w ogródku zrobić. Wam także życzę dobrej pogody. [2020-06-30 12:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie tylko kremowe kwitną ,muszę kupić nasiona kolorowych . bea [2020-07-01 12:55] witaj Iwonko!u mnie słabo się wysiewają.Nie lubią kwasnej ziemi Lawinia [2020-06-30 21:59] ślicznie wygladają u mnie wczoraj tez była burza popołudniu danusia2458 [2020-06-30 20:38] witaj Iwonko ja odpuszczam sobie na dziś ogrodek, jutro nadgonię robotę. Naparstnice rosną gdzie popadnie i u mnie . W tym roku nie usuwam zbyt szybko starych roślin, chcę eby mi się wysiały. Bardzo je lubię filipek [2020-06-30 17:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |