|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek, w ostatnim dniu miesiąca. 26 stopni, słoneczko, niebo błękitne z białymi chmurkami. Pięciornik... nie wiem co to za odmiana. Nic specjalnego. Mało rośnie, mało kwitnie. To nie taki jak kiedyś miałam. [2020-06-30 12:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie wczoraj tylko 20 st ,ale dla mnie w sam raz .I nie padało .Pięciornika takiego miałam ,mało kwitł ,więcej liści niż kwiatów ,nie zdobił ,już go nie mam . bea [2020-07-01 12:54] Witaj Iwonko ja miałam kiedyś pięciornika ale strasznie chorował co roku więc się go pozbyłam danusia2458 [2020-06-30 20:37] mam tego samego u siebie filipek [2020-06-30 17:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |