|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek! Dzisiaj chłodniej i... bardzo dobrze! Odpoczynek od upału. Słoneczko było, ale zasłoniły go chmury, niebo zaczyna szarzeć i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby zaczął padać deszcz. Bardzo lubię tę trawkę - ostnica Pony Tails. Wszystkiego dobrego Wam życzę na ten tydzień. [2020-06-29 11:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lubię ją dotykać, jest taka zwiewna i delikatna filipek [2020-06-30 17:03] Witaj Iwonko u mnie burza była po popołudniu danusia2458 [2020-06-29 20:10] Witaj Iwonko! Jak widzę to masz dorodne , jest co podziwiać Siewki pokażą się dopiero jesienią i trzeba je po prostu zabezpieczyć żeby nie zamokły zimą bo nie lubią wilgoci. U mnie obecnie pokazują się jeszcze ubiegłoroczne siewki, mam w planie poprzesadzać je do doniczek żeby zachować do następnego roku. Ostatnio dosyć dużo pada i wszystko niesamowicie się rozrasta. Mam masę pracy z usuwaniem nadmiernie rozrośnietych jednorocznych kwiatów i przecinaniem przekwitających bylin. Pozdrawiam serdecznie halinabylina [2020-06-29 19:02] Ladna trawka,moja podobna,sprawdzałam metke,mam stippe,pozdrawiam nina [2020-06-29 17:43] a trawka cudna bednarekzk@arcor.de [2020-06-29 14:57] Witaj Iwonko u mnie zaczelo swiecic sloneczko ale jest +20 i to mnie cieszy, juz dzisiaj obcielam sporo galezi i pocielam je bo kupilam nowa maszyne do rozdrabniania galezi, bo stara mi sie zacinala ide dalej do ogrodka a Tobie milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-06-29 14:56] Witaj Iwonko! u mnie też nastąpiła zmiana pogody ,od rana bez słońca ,chłodniej .Lubie taka pogodę . bea [2020-06-29 13:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |