|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Wczoraj o tej porze była burza ( zapowiadana na dwunastą w południe, ale cieszę się, że się spóźniła :) Dzisiaj miało być podobnie, a jednak prognoza się nie sprawdziła. Był bardzo gorący dzień. Spędziliśmy go rodzinnie w ogródku. Były dzieci i wnuki. Maluchy pławiły się w basenie, dorośli ( panowie) grillowali, wszyscy ze smakiem pałaszowali. Kwitną naparstnice. [2020-06-27 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: To miałaś super dzień.pozdrawi Iwonko filipek [2020-06-30 17:10] czyli dzień udany[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2020-06-29 13:10] miałam jeszcze białe, ale przepadły. ivonetka [2020-06-29 11:34] Piękna ta naparstnica,cudownego popołudnia[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] nina [2020-06-28 12:24] Milej niedzieli Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-06-28 10:06] naparstnice co roku pokazuja sie w innym miejscu wiec je zostawiam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-06-28 10:06] Witam Iwonko w niedziele[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-06-28 10:05] Miłego dnia życzę. sabina [2020-06-28 06:59] Naparstnice super, u mnie tylko jedna się pokazała. sabina [2020-06-28 06:58] Pozdrawiam Iwonko z rana w niedzielę. sabina [2020-06-28 06:57] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-06-28 06:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |