|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! 28 stopni, słoneczko i białe obłoczki na błękicie nieba. Uff, jak gorąco... Może to już lato? Pozdrawiam i życzę dobrego dnia oraz udanego weekendu. [2020-06-26 10:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wakacje się rozpoczęły ,pogoda się zmieniła ...Dzisiaj u mnie pochmurno i chłodniej . bea [2020-06-29 13:10] Witam w upalny poranek,wczoeaj u mnie lało,wszystko podlane,[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] nina [2020-06-27 09:43] Witaj Iwonko wzajemnie udanego weekendu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-06-26 20:13] Przyjemnego popołudnia Iwonko. sabina [2020-06-26 17:34] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-06-26 17:32] Witaj Iwonko! u mnie dalszy ciag upalow a moj len nie chce sobie pojsc[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] te liscie Iwonko bardzo latwo sie robi, tylko wystarczy cemen, piasek i woda a mozna rozne cuda robic[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego popoludnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-06-26 14:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |