|
Rok w ogrodzie![]() Jaśminowiec. Jejku, jejku, co tej pracy w ogródku... Do 21:00 robiłam i to nic takiego konkretnego! Pogoda dopisała. 25 stopni i słoneczko. ( dobrze, że zapowiadanej burzy nie było) Życzę dobrej nocy. [2020-06-25 22:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: A na dzisiaj dobrego dnia. sabina [2020-06-26 06:49] Na weekend serdeczne pozdrowienia. sabina [2020-06-26 06:49] Jaśminowiec sabina [2020-06-26 06:48] Ale mnie wczoraj zdziwiłaś komentowaniem zdjęć. z 2013 roku. Naprawdę, mało co nie poleciałabym za Tobą, myśląc, że to coś nowego, dobrze, że datę doczytałam sabina [2020-06-26 06:47] Witam w piątkowy poranek. Cisza na O.to szeptem mówię. sabina [2020-06-26 06:44] Witaj Iwonko wieczorkiem u mnie bylo za goraco na prace w ogrodku sliczny jasminowiec! kolorowych snow Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-06-25 23:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |