|
Rok w ogrodzie![]() kwitnie jaśminowiec. ( jest bezwonny, niestety) Na popołudnie zapowiadana jest burza więc zaraz ruszam do ogródka. Życzę Wam pięknego dnia. [2020-06-25 11:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ogromny okaz bea [2020-06-29 13:09] Witam wieczorem Iwonko. Widzę, że kopiesz historię sabina [2020-06-25 22:34] Sliczny krzaczek nina [2020-06-25 19:42] Nie napisalam, ze cudenko masz u siebnie bednarekzk@arcor.de [2020-06-25 16:01] a moj w tym roku prawie nie ma kwiatkow, szkoda bo moj slicznie pachnie i jest podwojny. Milego popoludnia Iwonko zycze bednarekzk@arcor.de [2020-06-25 16:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |