|
Rok w ogrodzie![]() kwitną też azalie wielkokwiatowe ( tę również pokazywałam wcześniej, kiedy zaczynały rozwijać się kwiaty) Szkoda, że mam je tylko 3, ale na więcej miejsca nie mam. [2022-05-31 13:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękny słoneczny kolor bea [2022-06-03 10:22] Jest sliczny ja mam dwa czerwony i bialy. bednarekzk@arcor.de [2022-05-31 17:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |