|
Rok w ogrodzie![]() słoneczko świeci, deszczyk nie pada, ładny dzionek się zapowiada. Witam w czwartek. [2020-06-25 11:20] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Sliczne te trzykrotki,zostawiłam tylko jeden krzaczek bo za duzo się rozrasta,po przekwitnięciu brzydko wygląda nina [2020-06-25 19:44] sabina [2020-06-25 17:27] Dzień dobry. Witaj. Kłaniam sie w upalne popołudnie. Pozdrawiam serdeczne. sabina [2020-06-25 17:27] Witaj Iwonko!U mnie one strasznie sie rozrastaja ale trzymam je bo sa sliczne bednarekzk@arcor.de [2020-06-25 15:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |